Volgens een recent artikel zou het leven op aarde overgebracht kunnen zijn vanaf een andere planeet door een meteroriet.
Lees het volledige artikel op: http://www.nu.nl/wetenschap/3627875/buitenaards-leven-kan-via-meteoriet-aarde-beland.html
Wel interessant, deze gedachte. Alleen blijft de vraag dan natuurlijk wel: hoe kwam het leven op die andere planeet? Buitenaards leven is tot nog toe niet gevonden, ondanks intensief speurwerk.
Verder blijft de vraag: Hoe is het leven op aarde spontaan ontstaan uit dit organisch materiaal? Welke natuurlijke mechanismen kunnen hiervoor worden aangewezen? Op deze vraag is door geleerden nog geen antwoord gegeven.
De Bijbel is duidelijk: het leven is niet spontaan of toevallig ontstaan, maar geschapen door de eeuwige en almachtige God van de Bijbel (Gen. 1-2).